Propojme se na sociálních sítích:

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

© 2019 Šťavnaté slajdy

Proč byste neměli nechat vaši asistentku ani reklamku připravovat vaše slajdy

Jsou tři dobré důvody proč byste neměli nechat připravovat vaši další prezentaci vaší asistentku nebo reklamku. Ten první hlavní důvod (a dva další):

 

Nejsou profesionálové na design prezentace.

Přiznejte si jednoduchý fakt - vaše asistentka ani vaše reklamka nejsou profesionálové v oboru prezentací. Mohou být skvělými designéry, mohou skvěle vytvářet billboardy, reklamní materiály, loga, animace a grafiku, mohou být skvělými v přípravě excelovských tabulek a dalších věcí, ale nevyznají se v tom jak udělat prezentaci, která zaujme publikum, neví jak vytvářet slajdy, které budou srozumitelné a nebudou obsahovat pouze prázdné fráze.

 

Nepomohou vám s předáním vašich informací.

Potřebujete někoho, kdo vám porozumí a z vašich myšlenek udělá prezentaci, která bude odrážet nejen design vaší firmy (to by zvládla reklamka), ale někoho, kdo udělá prezentaci, která bude zároveň odrážet vás a budete pak prezentovat něco, za čím opravdu stojíte. Prezentace mít kus vás, kus vašeho charakteru, vkusu a dynamiku, která vám vyhovuje.

 

Potřebujete pomoci se samotným výstupem.

Slajdy jsou jedna věc, výstup a prezentování druhá. Můžete mít skvělé slajdy, ale pokud neumíte mluvit, budete koktat, otáčet se k publiku zády a nebudete vědět jak mluvit tak, aby vás ostatní poslouchali, tak nejspíše bude vaše prezentace katastrofa. V tomhle vám firma zaměřená na prezentace pomůže - protože prezentace nejsou slajdy, ale jste to vy.

 

Chcete pomoci s vaší další prezentací? Dejte nám vědět. Nechte to na profesionálech.

 

Photo by Glenn Carstens-Peters on Unsplash.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Osm let už školím prezentační dovednosti pod značkou Šťavnaté slajdy. Řekl jsem si, že je čas dávat víc know-how zdarma vám, čtenářům tohoto blogu.

Stá...

Stáhněte si shrnutí našich prezentací a workshopů zdarma

June 6, 2019

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags