top of page
  • Jakub Šafránek

Pokud se v novém roce chcete zlepšit v prezentacích


...tak byste si neměli nechat ujít tyhle tipy.

Navštivte Toastmasters klub

Řečnické kluby Toastmasters najdete po celé republice a jsou skvělým místem pro to zlepšit si vaše prezentační dovednosti. Toastmasters International je nezisková organizace, která vede řečnické kluby prezentování po celém světě. Návštěva vás typicky nebude nic stát (příp. zaplatíte symbolické vstupné) a poznáte jak vypadá takové Toastmasters setkání. Tady najdete kompletní seznam všech klubů (Pardubice, Hradec Králové, Ostrava, Praha a Brno).

Tohle je nejlepší poměr cena / výkon co se kurzů prezentování týče.

Kupte si knihu Prezentace a Zen od Garr Reynoldse

Kdybychom měli vybrat jednu knihu o prezentování, kterou byste si měli přečíst v novém roce, tak je to právě tato. Koupit jí můžete v anglickém, příp. českém vydání a je to ta nejlepší investice, kterou prezentování můžete dát. Zaručujeme vám, že vaše prezentace nebude jak nikdy dřív.

Tahle kniha odstartovala naši vášeň pro prezentování a Šťavnaté slajdy v sobě mají základy Prezentace a zen.

Za nás naprostá jednička.

Podívejte se na prezentaci Zapomeňte na PowerPoint a projděte si doplňující článek

Pusťte si prezentaci Zapomeňte na PowerPoint, ze které si můžete odnést praktické tipy k prezentování. Najdete ji zdarma na YouTube. Zároveň ji doplňuje výtečně článek Zoufalé slajdy, který najdete na mém osobním blogu.

Hodně štěstí do další prezentace!

35 views0 comments

Recent Posts

See All

Dejte svým posluchačům něco extra

Všichni milujeme něco zdarma. Proto existuje jednoduchý způsob jak zlepšit úspěch vaší prezentace či workshopu - připravte, vyrobte nebo kupte pro účasníky nějaký dárek. Tady je pár tipů: Rozdejte úča

Comments


bottom of page